Smitty Kitty

SMITTY KITTY do nasza autorska metoda nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-9 lat.

Program SMITTY KITTY dostosowany jest zarówno do zajęć prowadzonych stacjonarnie w szkole jak i online, dzięki czemu dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach z sympatycznym kotkiem z każdego miejsca na świecie.

Możemy przedstawić nasz autorski program nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 5-9 lat – SMITTY KITTY. Zaprojektowany przez ekspertów z 20-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, program ten łączy innowacyjność z efektywnością edukacyjną.

Smitty, sympatyczny zielony kotek, razem ze swoją przyjaciółką Betty, prowadzi dzieci przez fascynujący świat języka angielskiego, oferując przemiłą atmosferę na zajęciach. Oba zwierzaki pomagają uczniom w regularnych powtórkach i zapewniają, że nauka języka jest ciekawym doświadczeniem, a nie nudnym obowiązkiem.

W naszym programie skupiamy się nie tylko na nauce słownictwa, ale także na zrozumieniu i praktycznym zastosowaniu pełnych zdań i struktur językowych. Dzięki temu, dzieci od początku swojej edukacyjnej przygody uczą się efektywnie komunikować w języku angielskim.

Program SMITTY KITTY jest elastyczny i dostosowany do różnych form nauczania. Można go realizować zarówno w formie stacjonarnej, w naszej szkole, jak i online, co daje możliwość uczestnictwa dzieciom z różnych zakątków świata.

Każdy nasz uczeń otrzymuje dostęp do platformy e-learningowej, na której zamieszczone są dodatkowe materiały i ćwiczenia, co dodatkowo wzmaga efektywność nauki. W najbliższym czasie planujemy też wzbogacenie naszej oferty o kolejne narzędzia i materiały online.