Dla dorosłych

Kursy indywidualne

Nasze zajęcia indywidualne charakteryzują się intensywną współpracą pomiędzy lektorem a uczniem oraz skoncentrowaniem na osobistym rozwoju językowym kursanta. Zawsze zaczynamy od dogłębnej powtórki już przerobionego materiału i dostosowujemy metody nauczania do indywidualnych potrzeb, predyspozycji i oczekiwań każdego ucznia. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie znakomitych wyników i szybkich postępów w nauce.

Z nami masz możliwość uczestniczenia w różnorodnych formach kursów językowych. Oferujemy intensywne treningi rozwijające umiejętności w rozumieniu, mówieniu, czytaniu i pisaniu w języku obcym. Możesz także wziąć udział w zajęciach opartych głównie na konwersacjach, języka biznesowego i specjalistycznego oraz zdobyć międzynarodowe certyfikaty językowe, takie jak FCE, CAE i CPE.

Utrzymujemy stały kontakt z naszymi kursantami, dostarczamy materiały i służymy radą oraz pomocą. Zajęcia są dostępne dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Jeśli nie masz możliwości odwiedzenia nas w siedzibie szkoły, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć online.

Gwarantujemy przyjazną atmosferę i wsparcie na każdym etapie nauki. Zapraszamy do współpracy!

Przykładamy ogromną wagę do jakości naszych zajęć, aby jak najlepiej odpowiadały one na indywidualne potrzeby każdego ucznia. Dlatego przed rozpoczęciem kursu zachęcamy do wypełnienia testu poziomującego. Jest to krok kluczowy, który pozwala nam dobrać najbardziej odpowiednią metodę i tempo nauki.

Zapraszamy do niezobowiązującego wypełnienia testu, dostępnego tutaj.

Dzięki temu będziemy mogli jeszcze lepiej dostosować program nauczania do Twoich umiejętności i oczekiwań. Czekamy na Ciebie!

Kursy grupowe

Dla nas najważniejsza jest jakość edukacji, dlatego zajęcia w Akademii Edukacji IQ odbywają się w kameralnych grupach, liczących od 2 do 4 uczniów na tym samym poziomie zaawansowania. Mały rozmiar grupy gwarantuje, że każdy uczestnik może aktywnie uczestniczyć w lekcji, a nasi lektorzy są w stanie poświęcić indywidualną uwagę każdemu kursantowi.

U nas nie będziesz czuł się zagubiony w tłumie. Możesz wybrać kursy intensywne, rozwijające wszystkie kluczowe umiejętności językowe: rozumienie, mówienie, czytanie i pisanie. Oferujemy również zajęcia skoncentrowane na konwersacjach, kursy języka biznesowego i specjalistycznego, a także przygotowanie do zdobycia międzynarodowych certyfikatów językowych, takich jak FCE, CAE i CPE.

W naszej ofercie znajduje się wiele różnych metod nauczania, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i predyspozycji każdego kursanta. Zawsze jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi uczniami, służąc radą i pomocą, aby nauka języka była jak najbardziej efektywna.

Przed dołączeniem do jakiejkolwiek grupy zachęcamy do wypełnienia testu poziomującego. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej dostosować program i grupę do Twoich umiejętności i potrzeb. Test jest dostępny pod linkiem: Test poziomujący.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Gwarantujemy miłą atmosferę i profesjonalne podejście na każdym etapie nauki!

Dla dzieci i młodzieży

Happy Betty (3-5 lat)

Happy Betty to nasz autorski program nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-5 lat. Zajęcia łączą w sobie elementy zabawy i edukacji, wprowadzając najmłodszych w świat angielskiego pod okiem sympatycznej różowej kotki - Betty. Dzięki niej nauka staje się przyjemnością, a nie obowiązkiem. Betty dba o to, aby dzieci regularnie powtarzały materiał i rozwijały podstawowe umiejętności językowe w przyjaznej atmosferze.

Smitty Kitty (6-9 lat)

SMITTY KITTY do nasza autorska metoda nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-9 lat, którego szczegóły można znaleźć w dedykowanej zakładce.

Dzieci (10-12 lat)

Nasze zajęcia dla dzieci w wieku 10-12 kompleksowo rozwijają różnorodne, umiejętności językowe. Korzystamy z interaktywnych materiałów, które urozmaicają lekcje, a także zapewniamy dostęp do platformy e-learningowej z ćwiczeniami zintegrowanymi z podręcznikiem. Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w małych, 2-4 osobowych grupach. Przed dołączeniem do grupy, zachęcamy do wypełnienia testu poziomującego.

Egzamin 8-klasisty

Nasz zespół pedagogiczny składa się z wykwalifikowanych nauczycieli z bogatym doświadczeniem. Znamy specyfikę egzaminu 8-klasisty i potrafimy efektywnie przygotować ucznia do tego wyzwania. Oferujemy dostęp do specjalnych materiałów edukacyjnych, w tym testów, podręczników i materiałów audio. Regularnie przeprowadzamy egzaminy próbne i uczymy skutecznych technik rozwiązywania zadań egzaminacyjnych. Dodatkowo, na bieżąco informujemy rodziców o postępach i potrzebach ich dzieci.

Matura

Przygotowanie do matury z języków obcych to dla nas priorytet. Nasz zespół pedagogiczny składa się z doświadczonych nauczycieli, którzy znają wszystkie niuanse egzaminu maturalnego. Oferujemy indywidualne lub grupowe zajęcia, w zależności od preferencji i potrzeb ucznia. W ramach kursu zapewniamy dostęp do różnorodnych materiałów, w tym zestawów maturalnych, ćwiczeń gramatycznych, a także materiałów audio i video. Ponadto, regularnie przeprowadzamy egzaminy próbne, aby uczniowie mogli lepiej zrozumieć swoje mocne i słabe strony. Przygotowujemy do egzaminu z języka angielskiego, języka polskiego i matematyki.

Konwersacje

Dla tych, którzy chcą głównie rozwijać swoje umiejętności konwersacyjne, przygotowaliśmy specjalny kurs oparty na praktycznym użyciu języka. Zajęcia odbywają się w luźnej, niemal nieformalnej atmosferze i są prowadzone przez doświadczonego lektora. Skupiamy się na codziennych sytuacjach, kulturze, podróżach i aktualnych wydarzeniach. Jest to idealny wybór dla osób, które chcą nabyć płynność w mówieniu i zyskać pewność siebie w różnych sytuacjach językowych.

Korepetycje

Oferujemy szeroką gamę korepetycji z różnych przedmiotów, by jak najlepiej sprostać Twoim edukacyjnym potrzebom. Nasze korepetycje z języka polskiego koncentrują się na umiejętnościach pisania, czytania i analizy tekstu, przygotowując jednocześnie do różnych egzaminów. W biologii demaskujemy skomplikowane procesy i terminologię, ułatwiając zrozumienie przedmiotu. Chemia z nami przestaje być straszna; skupiamy się na praktycznym zrozumieniu reakcji i związków chemicznych. A jeżeli matematyka sprawia Ci trudność, nasz indywidualnie dostosowany program pomoże Ci zrozumieć zarówno podstawy, jak i zaawansowane zagadnienia. Wszystko to realizowane jest przez doświadczonych nauczycieli, którzy dostosowują tempo i materiały do indywidualnych potrzeb ucznia. Nasz główny cel to zapewnienie najwyższej jakości edukacji, niezależnie od poziomu zaawansowania.