Tłumaczenia

Od ponad 10 lat działamy jako biuro tłumaczeń specjalizując się w językach angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim oraz włoskim.

Jako zespół profesjonalistów w dziedzinie tłumaczeń i nauczania języków, gwarantujemy nie tylko prawidłowość i poprawność merytoryczną każdego zleconego nam tłumaczenia, ale także zachowanie właściwego stylu i tonu tekstu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam dobrze dopasować specjalistę do konkretnej tematyki i zagwarantować najwyższą jakość usług.

Nasze główne priorytety to rzetelność i terminowość. Wiemy, jak ważne są dla Państwa te aspekty, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każde tłumaczenie było wykonane z największą precyzją i zgodnie z ustalonym terminem. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam na zrozumienie i spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy profesjonalizm, elastyczność i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Język angielski

Język hiszpański

Język niemiecki

Język włoski

Język francuski

Skontaktuj się z nami!
przygotujemy wycenę tłumaczenia specjalnie dla Ciebie!

Infolinia: 691296310
Email: biuro.akademiaiq@gmail.com

Akademia Edukacji IQ
A. Mickiewicza 19/1,
43-600 Jaworzno

Jeśli chcesz, możesz dodać plik do wyceny: