Wczytuję/Loading
Zajęcia w grupach

Dokładamy wszelkich starań by zapewnić najwyższą jakość prowadzonych przez nas zajęć,
dlatego nasze kursy prowadzimy w małych, 2-4 osobowych grupach uczniów na tym samym poziomie zaawansowania.

Dowiedz się więcej

Zajęcia w wąskim gronie gwarantują, że każdy uczeń w pełni bierze udział w lekcji a lektor poświęca maksymalną uwagę wszystkim kursantom - z nami unikasz sytuacji gdzie zbyt duża liczba kursantów uniemożliwia Ci pełne uczestnictwo w zajęciach.

Możesz uczestniczyć w intensywnych kursach językowych rozwijających rozumienie, mówienie, czytanie i pisanie w języku obcym, brać udział w zajęciach opartych głównie na konwersacji, uczyć się języka specjalistycznego i biznesowego, przygotować się do egzaminów szkolnych (matura, test szóstoklasisty i egzaminy gimnazjalne), zdobyć uznawane na całym świecie certyfikaty językowe (między innymi FCE, CAE i CPE) czy też uczyć się między innymi metodą Callana.

W naszych zajęciach biorą udział kursanci w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Zapewniamy miłą atmosferę, dostarczamy materiały i podpowiadamy jak najlepiej przyswoić wiedzę.

Nie ograniczamy się do jednej metody nauczania – dobieramy i dostosowujemy ją zawsze indywidualnie do każdego kursu. Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi uczniami służąc radą i pomocą.

Chcesz przygotować się z nami do matury lub zdobyć uznawany na całym świecie certyfikat językowy? Dowiedz się więcej tutaj.

Chcesz aby zajęcia zostały przygotowane specjalnie dla Ciebie? Dowiedz się więcej tutaj.