Wczytuję/Loading
Zajęcia przez Skype

Pokonujemy barierę odległości – już dziś możesz uczestniczyć w naszych lekcjach z każdego miejsca na świecie.

Zajęcia internetowe stanowią doskonałą alternatywę zarówno dla osób zapracowanych którym napięty grafik

nie pozwala być zawsze w jednym miejscu o tej samej porze jak też dla tych którzy wolą uczyć się bez potrzeby wychodzenia z domu.

Dowiedz się więcej

Zajęcia przez Skype cieszą się ogromną popularnością wśród naszych uczniów. W pełni odpowiadają one formule zajęć indywidualnych – personalnie dostosowujemy tryb i program zajęć a lektor intensywnie współpracuje z kursantem dla osiągnięcia najlepszych efektów.

Zajęcia zawsze rozpoczynamy od gruntownej powtórki dotychczas wprowadzonego materiału. Nie ograniczamy się do jednej metody nauczania - dobieramy i dostosowujemy ją zawsze indywidualnie do potrzeb predyspozycji i oczekiwań każdego ucznia co pozwala na osiąganie najlepszych rezultatów i zapewnia szybkie postępy w nauce.

Z nami możesz uczestniczyć w intensywnych kursach językowych rozwijających rozumienie, mówienie, czytanie i pisanie w języku obcym, brać udział w zajęciach opartych głównie na konwersacji, uczyć się języka specjalistycznego i biznesowego , przygotować się do egzaminów szkolnych (matura, test szóstoklasisty i egzaminy gimnazjalne), zdobyć uznawane na całym świecie certyfikaty językowe (między innymi FCE, CAE i CPE) czy też uczyć się między innymi metodą Callana.

Zapewniamy miłą atmosferę, dostarczamy materiały i podpowiadamy jak najlepiej przyswoić wiedzę. Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi kursantami służąc radą i pomocą.

Nie jesteś przekonany do tej formy zajęć? Już dziś umów się na bezpłatną lekcję próbną i przekonaj się o wielu zaletach takiego rozwiązania! Dla przekonanych uczniów oferujemy dogodne pakiety zajęć internetowych.

Chcesz uczestniczyć w zajęciach indywidualnych w siedzibie naszej szkoły? Dowiedz się więcej tutaj.

Szukasz profesjonalnej usługi tłumaczeniowej? Dowiedz się więcej tutaj.