Wczytuję/Loading
Zajęcia dla dzieci

Zajęcia z dziećmi prowadzimy w oparciu o naszą autorską metodę, dzięki której już od pierwszych zajęć

dziecko uczy się samodzielnie budować zdania, zapamiętuje nowe słowa i struktury.

Nasi uczniowie bardzo szybko rozwijają swoje zdolności językowe i wyróżniają się wiedzą na tle rówieników.

Dowiedz się więcej

Nasi najmłodsi uczniowie są dla nas niezwykle ważni. Dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach indywidualnych oraz uczyć się w małych grupach z uczniami w podobnym wieku i na tym samym poziomie zaawansowania.

Program, tryb zajęć oraz metodykę dostosowujemy do wieku dzieci (dzieci do 6 roku życia i dzieci starsze). Kładziemy nacisk przede wszystkim na samodzielne budowanie zdań i powtarzanie pełnych struktur językowych. Materiał jest regularnie gruntownie powtarzany i utrwalany co pozwala na osiąganie najlepszych rezultatów.

Wiadomości przekazywane są w formie przystępnej dla dzieci a nasze lektorki zapewniają przyjazną atmosferę na zajęciach dzięki czemu najmłodsi bardzo chętnie biorą w nich udział.

Pozostajemy w stałym kontakcie z rodzicami naszych kursantów i na bieżąco informujemy o postępach w nauce dziecka. Zapewniamy materiały i podpowiadamy jak najlepiej przyswoić wiedzę.

Na życzenie naszych najmłodszych uczniów pomagamy im przygotować się do uznawanych na całym wiecie egzaminów językowych dla dzieci (między innymi Cambridge Starters, Cambridge Movers i Cambridge Fliers).

Chcesz przygotować się z nami do matury lub zdobyć uznawany na całym świecie certyfikat językowy? Dowiedz się więcej tutaj.

Chcesz uczyć się z nami przez Skype? Dowiedz się więcej tutaj.